KAMPANYA YÖNETİMİ

Anasayfa / KAMPANYA YÖNETİMİ

Markalaşma aşamasının en önemlisi dijital mecralarda markanızın bilinirliliğini ve ziyaretçi sadakatini oluşturarak kampanya düzenlemektir. Sosyal medya kampanyalarınızı bütünleşik pazarlama mantığıyla planlamak ve ilerletmek en doğrusudur. Sadece arama motorlarında yapılacak bir kampanya, istediğiniz sonuçları veriyor gibi gözükse de, sosyal medyada bütünleşik olarak planlanan her kampanya, ziyaretçilerinizin kampanya sonrasında da markanızın ziyaretini olumlu olarak gerçekleştirecektir.

Kampanya Yönetimi

Markanız için yapacağınız kampanyanın verimli olabilmesi için sizi takip eden kitleyi doğru analiz etmeniz gerekir. Hedef kitleyi harekete geçirerek markanız hakkında konuşmalarını sağlamak öncelikli hedefiniz olmalıdır. Bilinirliliğinizi arttırarak hedef kitlenize mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Bir kampanyanın verimli ilerleyebilmesi için olmazsa olmazlardan biri hedef kitlenizi konuşturacak ve iletişime geçirecek tekliftir. Hedef kitlenizin ilgi alanına giren bir kampanya teklifi, katılımı ve etkileşimi arttıracaktır. Doğru planlanlanmış bir kampanyanın tamamlandıktan sonra analizi ve raporlaması da markanız adına geri bildirimi adına çok önemlidir.

Bir sosyal medya kampanyasında markanın hedefi, ulaşmak istenen kitlenin çok iyi tanımlanması, kampanyanın yayınlanacağı platform ve mecraların belirlenmesi, kampanyanın gidişatını etkileyen temel süreçlerdir. Kampanyanın sonucunu doğru hedefleme ve planlama  direkt etkiler.

Dişital Medya olarak; markanıza değer katmak ve hedef kitlenizle iletişime geçmek için, size destek veriyoruz.