Yükleniyor...

E-MAİL MARKETİNG

Belirli bir kitleye ulaşmak üzere markaların, hedefli gönderim yaptığı; tanıtım, bilgilendirme, kutlama mesajlarında elektronik posta yöntemini tercih etmesine e-mail marketing denir.

Dijital pazarlamanın en önemli ayaklarından biri olan e-mail marketing, çağın iletişim teknolojilerine uygun olarak reklam ve tanıtım yapmayı sağlayan başlıca dijital pazarlama unsurlarından biridir.

Doğru zamanda, doğru kitleye, faydalı içeriği göndermeniz durumunda markanızı müşterilerinize hatırlatmış olursunuz. Böylece müşterilerinizle aranızdaki bağ güçlenir ve müşteri sadakati sağlayabilirsiniz. Marka bilinirliliğinizi arttırarak, web sitenizin ziyaretçi trafiğini de arttırmış olursunuz. Ayrıca e-mail marketing yaparak marka ve ürünleriniz için geri bildirim almanıza da olanak sağlar.

Dişital Medya olarak; pazarlama planlarınızın profesyonel takibini yapıyoruz. İlk olarak sizinle kampanyanızı oluşturuyor, mailinginizi; doğru zamanda, doğru kişilere iletiyoruz. Sonrasında geri bildirimleri inceliyoruz. Detaylı analiz ve raporlama yaparak, bütçenizi maksimum verimle kullanıyoruz.

Marka bilinirliğinizin ve satışlarınızın artmasını istiyorsanız, Dişital Medya olarak yanınızdayız.

E-MAIL MARKETING
 
Tüm alanların doldurulması zorunludur