Yükleniyor...

GOOGLE ADWORDS REKLAMLARI

Adwords, Google’a ait olan ve ilgili kullanıcıları web sitenize çekmek için tercih edilen önemli bir platformdur. Her gün Google’da yapılan, milyonlarca aramalardan yararlanmanıza olanak sağlar. Adwords, marka veya işletmeniz için çeşitli kampanya ve reklamlar oluşturarak, size Google’da alakalı arama sonuçlarında gösterim avantajı sunar.

Google, bir arama yapıldığında o kelime ile alakalı birlerce siteyi sıralayarak önümüze listeler. Ancak, binlerce site arasından ilk sayfada listelemeye girmek oldukça zordur.İşte tam da  bu durumda, Adwords reklamları devreye giriyor. Adwords kullanarak, üst sıralarda olmasanız bile sitenizi üst sırada listelenmesini sağlayabilirsiniz. Markanızı veya işletmenizi birçok potansiyel müşterinin görmesini de Adwords ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Adwords, reklamlarınızın ne zaman ve nerede görüneceğini tercih etmenize de olanak sağlar.

Adwords reklamlarınız, sadece arama sonuçlarında değil, ürününüzle ilgi siteleri hedefleyip, hedeflediğiniz sitelerde de reklamlarınızın gösterilmesini, marka veya işletmenize internet üzerinden yeni müşteriler edinmenize imkan sağlar.

Adwords, ürün ve hizmetinizi satın alma olasılığı en yüksek kullanıcılara, satın almaya hazır oldukları an da hedefleyen reklamlar oluşturmanıza yardımcı olur.

AdWords reklamlarında başarı elde etmek, Adwords hesabınızın düzenli şekilde kontrol edilmesine ve hesap yönetimine bağlıdır. Dijital dünyanın gücünü kullanarak rakiplerinizden ayrılmak istiyorsanız bir Dişital Medya olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Tüm alanların doldurulması zorunludur