Yükleniyor...

MEDYA PLANLAMA VE RAKİP ANALİZİ

Dijital medya rakip analizi, yönettiğiniz markanın sektöründe bulunan, rekabet ettiğiniz veya edeceğiniz tüm markaların dijital medya platformlarında yaptıkları işleri inceleyerek, hangi noktalarda geri dönüşlerin iyi veya kötü olabileceğinin, başlangıç haritasını çıkarmak adına önemli bir çalışmadır.

Dijital dünyada markanızın hedeflerine ulaşabilmesi için hazırlamış olduğunuz web sitesi kadar yapmış olduğunuz Medya Planlama Rakip Analizi de bir o kadar önemlidir. İnternette her gün birçok web sitesi ve dolayısıyla medya planlaması olan bir çok firma yer alıyor. Ancak Rakip Analizine önem vermeyen site ve firmalar günden güne ya sıradan bir hale geliyor ya da hizmet vermeyi sonlandırmak durumunda kalıyor.

Yönettiğiniz markanın hitap ettiği kullanıcı ve ihtiyaçlarına yönelik dijital platformlarda, rakiplerinizin hangi konumda olduklarını, kullanıcılarına veya müşterilerine nasıl hitap ettiklerine nasıl avantajlar sağladığını bilmeniz,  rakiplerinizin önüne geçmeniz açısından oldukça önem arz etmektedir. Ayrıca başarılı olmak isteyen Dijital Medya Planlama Projesi için Rakip Analizi, rakiplerinin neler yaptığına baktıktan sonra farklı olarak neler yapabileceklerine ve rakiplerinden bir adım nasıl öne geçebileceklerine olanak sağlar.

Dişital Medya olarak; Dijital Medya Rakip Analizinizi yaparken, markanızın sektördeki durumunu, konumlandırılmasını, rekabet ettiğiniz veya edeceğiniz tüm markaların dijital medya platformlarında yaptıkları işleri inceliyoruz.  Hangi noktalarda geri dönüşlerin iyi veya kötü olabileceğinin başlangıç haritasını çıkartıyoruz. Ve sizi dijital dünyaya hazır hale getiriyoruz.

MEDYA PLANLAMA RAKİP ANALİZİ
 
Tüm alanların doldurulması zorunludur