Yükleniyor...

SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU)

Arama motoru optimizasyonu sağlamak, web sitelerindeki ve arama motorlarındaki arama sonuçlarından çıkan konumlarının teknik analizinden geçer. Bu analizler sayesinde firmanıza uygun bir SEO stratejisi kurulup uygulamaya geçilebilir. Analizler çeşitli özel yazılım araçları ile elde edilebilir. Bunun için sitenin yazılım kodlarını ve sitenin editoryal ve anlamsal yapısını incelemek gerekir. Bunun yanında sitenin “on page” ve “off page” karakteristikleri bilinmelidir.

Arama motoru optimizasyonunu sağlamak kolay değildir. Ayrıca bazı engellerle karşılaşabilirsiniz, bu engelleri aşabilmek için ve internet dünyasının olmazsa olmazın arama motorlarında görünmek veya görünürlüğünüzü sürdürmeyi diliyorsanız size sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Sitenizin yapısını ve iç bağlantılarını inceleyebildiğimiz gibi içeriklerinizi de niteliksel ve niceliksel (onpage) olarak analiz edebiliriz. Bunun yanında dış bağlantıları yani off page karakteristiklerini araştırıp arama motoru optimizasyonu engelleyen etkenleri kaldırabiliriz.

Doğru kurgulanmış ve tasarlanmış bir teknik çalışma ve bir takım stratejiler sayesinde arama motorlarında görünmenizi sağladığımız gibi ününüzün devam etmesini de sağlıyoruz.

SEO ARAMA MOTORU OPTİMİZYONU
 
Tüm alanların doldurulması zorunludur