Yükleniyor...

SOSYAL MEDYA İÇERİK YÖNETİMİ

Tamagotchi oyununu hatırlıyorsunuzdur muhtemelen 2000 senelerde popüler olmuştu. Tamogotchi oyunun kuralı, sevimli bir sanal hayvanın günlük eğitimini üstlenmekti.

Bunun üzerine, web dünyası internet kullanıcılarıyla bağlantı halinde kalabilmek adına, bilgi besini olmayı üstlenirken bir yandan da taahhütlerini sürdürmelerini sağlamayı tercih etti. İnternet kullanıcılarınızı beslemezseniz Tamagotchiler gibi yok olurlar ve muhtemelen rakiplerinizin eline doğarlar.

Web ekosistemi yaşıyor. Sürekli ilerliyor ve her geçen gün yüz binlerce site sayfası gün yüzüne çıkıyor. Milyonlarca blog yazısı yayımlanıyor, milyarlarca mail gönderiliyor ve milyonlarca internet kullanıcısı sosyal ağlara bağlanıyor.

E-görünürlüğünüzü sizin de sürekli beslemeniz gerekiyor. Yeni içerikler yazarak, varlığınızı sosyal ağlarda geliştirerek ve tabi ki de bunları bağlantılarla desteklemeniz gerekiyor.. Bunları yapmazsanız, aynı beslenmeyen Tamagotchi misali hızlıca yok olursunuz.

Dalgalar arasında direnip görünmeyi tercih ediyorsanız katma değeri yüksek olan içerikler oluşturmak gerekiyor. Önemli olan, okuyucuya aradığı bilgiyi getirmektir. Hatta daha da iyisi başka yerde bulamadığı bilgiyi ona sunmak olur. İçeriğiniz hangi formatta olursa olsun önemli olan düzenli bir şekilde yayımlanmış olmasıdır.

Yenilikçi ve yaratıcı içerikler yayımlamaya karar verdiyseniz, beraber çalışabiliriz.Dişital Medya olarak, firmanıza uygun ve iletişim stratejiniz düzeyinde içerikler üretip yönetimini üstlenebiliriz.

SOSYAL MEDYA İÇERİK YÖNETİMİ
Tüm alanların doldurulması zorunludur