Dişital Medya olarak Türkiye’nin kadın tüketici kitlesine ulaşma konusunda en ekonomik reklam mecralarının, dijital pazarlama ajansıyız.

Müşterilerimizin, internet üzerindeki hedef kitlesine, en doğru erişimi sağlayacak, online pazarlama iletişimi çözümleri sunuyoruz.

Dişital Medya ; Dinamik, Eğlenceli ve Pozitif… Ve Dişi !

Dişital Medya; 2017 yılında kadın ve kadın hedef kitlesine, kadını metalaştırmayan, hak ettiği kalitede, doğru, temiz, anlaşılabilir; reklam ve içerik sunmak amacıyla iki aklı-evvelin bir araya gelmesiyle kurulmuş Türkiye’nin ilk ve tek kadına özel reklam ajansıdır.

Enerjisini kadrosunun genç, dinamik, eğlenceli ve pozitif olmasından alan Dişital Medya, reklam verenlerine sağladığı esnek çözümler, keskin hedefler, anında çözüm odaklı projeler ve uygun hedef kitlenin markayla birleştirilmesini sağlayarak, sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Neden Dişital Medya?

Dişital Medya; Türkiye’nin kadın tüketici kitlesini hedefler. Kadın hedef kitleye ulaşma konusunda en ekonomik reklam mecralarının, dijital pazarlama ajansıdır. İnternet ve bilgisayar teknolojilerinden azami derecede faydalanan Dişital Medya, her bir gösterilen reklam için gerçek zamanlı olarak kayıt tutar ve bu kayıtları saatlik ve günlük bazda raporlar. Yapılan tüm işler ölçümlenebilir niteliktedir.

Dişital Medya; reklam verenin, internet üzerindeki hedef kitlesine, en doğru erişimi sağlayacak, online pazarlama iletişimi çözümleri sunar. Tüm online teknolojileri kullanarak hedef kitleyi tespit eder, reklam verenin ihtiyacına göre, özel çözümler geliştirir.

Dişital Medya, reklam verene sunduğu çözümler ile internet yatırımlarının geri dönüşlerini en üst düzeylerde gerçekleşmesine zemin oluşturur. İnternet kampanyasını tek bir noktadan değerlendirme, yürütme ve raporlama hizmetlerini sunar. Böylelikle, maliyet ve pazarlama stratejilerini güçlendirmek açısından önemli avantajlar sağlamış olur.

Dişital Medya Kurucusu

Tuna Cankurtaran